Hinnakiri - psühholoogiline nõustamine jt teenused

Psühholoogiline nõustamine annab võimaluse rääkida oma lugu ja saada seeläbi kergendust. Jagatud mure on teatavasti pool muret. Sa saad värske pilgu läbi tagasisidet, saad neutraalse peegelduse oma loole. Nõustmine aitab leida uusi võimalusi, kuidas tõhusalt lahendada oma elu keerukusi ja erinevaid raskeid olukordi. Saad võimaluse kogeda ennast kõrvaltvaatajana või ka end teise inimese rolli panduna. Aitab lahendada vaimse tervise probleeme.
Zen coaching ehk meelerahu nõustamine kombineerib kohalolu praktikaid (mindfulness), et juhtida Sinu teadvustamine teadvelolekule, sellesse hetke siin ja praegu, vabastades tähelepanu haaravad mõtted ja emotsioonid. Sa hakkad tunnetama kohalolu ja seda, kuidas sa reageerid erinevatele olukordadele, et siis võtta juhtimine enda kätte. Kasutan juhendatud meditatsiooni, õpetan mindfulness võtteid ja praktiseerime kohe teadveloleku tunnetust.
TERAAPIAD KESTVUS (h) HIND
Psühholoogiline nõustamine 1,5 75 €
Online nõustamine (psühholoogiline ja Zen coaching) 1,5 60 €
Psühholoogiline ja online nõustamine 10x 10 x 1 400 €
Traumadest vabastav hingamine (BBTRS®) 1,5 60 €
Zen coaching 1,5 75 €
Mindfulness praktika seansid 10x 10 x 1 400 €
AromaTouch® (aroomipuudutus) 1 40 €
Teetseremoonia/mindfulness praktikad kuni 10 inimest 1 200 €
Kui Sa tunned, et vajad pikemaajalist abi, siis olen teinud hinnad taskukohasemaks 10 visiidi korral.
Pikemaajalise koostöö korral lisandub nö kriisikiirabi ehk kuni pooletunnine kiirnõustamine telefoni teel 24 h tunni jooksul (see võimalus sisaldub hinnas).
Kui Sinu sissetulek ei võimalda hetkel hinnakirja järgi tasuda, kuid Sul on siiras soov elumuutus ette võtta, siis leiame kokkuleppe. Kirjuta ja leiame lahenduse!
Mida võid oodata meie nõustamiskohtumiselt?
Nõustamine (psühholoogiline ja Zen coaching) võib toimuda nii interneti teel kui ka isiklikult otse.
Igal kohtumisel kirjeldad tavaliselt seda, mis toimub Sinu elus, Sinu mõtetes ja tunnete tasandil.
Pärast seda võin ma esitada Sulle järelküsimusi, mis panevad Sind rohkem sisemiselt mõtlema ja võimaldavad Sul ise järeldusi teha. Need küsimused võivad anda suuniseid või taipamisi, et saaksid tunda end elujõulise ja toetatuna liikudes soovitud elu poole. Nõustamiskohtumisel käime läbi tavaliselt järgmised küsimused ja teemad:
  • Mis tõi Sind nõustamisele?
  • Sinu eluolud
  • Sinu eesmärgid ja soov seoses nõustamisega
  • Ülevaade Sinu taustast
Nõustamine võib olla alternatiiviks ravimite tarvitamisele. Kui ravimite tarvitamisel on alati oht kõrvalmõjude tekkeks, siis nõustamisel seda pole. Nõustamine ei saa alati asendada ravimeid, kuid see on võimalik. Ravimite tarvitamise korral on tungivalt soovituslik käia lisaks nõustamises, sest vastasel korral tuleb ühel hetkel ravimitest loobuda, kuid elumuutused on jäänud tegemata ning peagi võib tekkida olukord, kus ollakse probleemses elumustris tagasi.
Nõustamine ja teraapiad on võimalus liikuda tervete valikute suunas ja terveneda nii kehaliselt, hingeliselt, kui ka vaimselt!