Privaatsustingimused

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Love Power OÜ (reg kood 16315266, juriidiline aadress Põdrakanepi tee 16-1, Tallinn, kontakt: kristel.ditmann@zencoaching.ee) tegeleb psühholoogilise nõustamise, zencoachingu ja elustiilikoolituste (vaimse tervise koolitused sh teadveloleku- ja eeterlike õlide koolitused) pakkumisega klientidele. Seoses sellega on Love Power OÜ võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust ning on isikuandmete vastutav töötleja. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse?

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • aadress;
  • teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu)
  • terviseandmed (vaimse tervisega seotud mured ja kaebused, toitumine, treeningud, une- ja puhkerežiim)

 

Millisel eesmärgil isikuandmeid töödeldakse?

Isikuandmeid kasutatakse kliendile psühholoogilise nõustamise osutamiseks ja koolituste pakkumiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, teenus, kogus, kliendi kontaktandmed) kasutatakse ostetud teenuse osutamiseks ja raamatupidamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et pidada kliendiga ühendust ja pakkuda talle psühholoogilist nõustamist ja erinevaid koolitusprogramme, ning uudiskirjateenuse tellimise korral ka uudiskirja edastamiseks. Vaimse tervise andmeid töödeldakse selleks, et pakkuda individuaalset nõustamist psühholoogilise nõustamise, vabastava hingamise ja Zen coachingu raames.

Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. 

Õiguslik alus

Andmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud teenuslepingu täitmise eesmärgil või juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Arvete koostamisel vajalikud isikuandmed (nimi ja aadress, e-mail) edastatakse Love Power OÜ raamatupidamisele.

Love Power OÜ uudiskirjaga liitunute isikuandmeid (eesnimi ja e-postiaadress, IP-aadress ja asukohariik), edastatakse e-postiturundusplatvormile Smaily (www.smaily.com) uudiskirjateenuse osutamiseks.

Veebilehe www.zencoaching.ee külastusandmeid (IP-aadressid) töödeldakse anonüümselt pakutavate teenuste parendamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse salasõnade ja ajakohase viirustõrjetarkvaraga turvatud arvutites ja kõvaketastel. Juurdepääs isikuandmetele on Love Power OÜ töötajal, kes saab isikuandmetega tutvuda selleks, et osutada kliendile kokkulepitud teenust. Ettevõte rakendab asjakohaseid füüsilisi, ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kliendil õigus võtta tagasi nõusolek isikuandmete töötlemiseks, saates selleks e-kirja aadressil kristel@zencoaching.ee.

Säilitamine

Kliendile nõustamisteenuse ja koolituspakkumise osutamiseks kogutud isikuandmeid säilitatakse kuni kliendisuhte lõpetamiseni, millest klient teavitab teenusepakkujat kirjalikult e-posti teel.
Uudiskirjaga liitumiseks esitatud andmeid hoitakse kuni uudiskirjast loobumiseni.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust Love Power OÜga e-posti teel aadressil kristel@zencoaching.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Love Power OÜ tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Vaidluste lahendamine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Love Power OÜ tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste puhul palun pöörduda Love Power OÜ Ü poole e-posti aadressil kristel@zencoaching.ee.

Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).