Mis on Zen coaching?

Zen coaching põhineb teadlikkuse põhiprintsiipidel - teadlikul kohalolul, mindfulnessil. Ühtlasi tegeletakse ka piiravate uskumuste ja meie tõeliste sisemiste ressursside taas avastamisega.

Zen coachingule saad tulla nii psühholoogilist kui ka vaimset laadi küsimuste ja muredega. Lahenduse leidmisel toetab nõustaja Sind Sinu tõelise olemuse leidmisel ning sellest äratundmisest lähtuvalt otsuseid tegema, elama ja tegutsema.

See on nõustamismeetod, mis toetab sügavat sisemist arengut, pingevaba olemist ning ehedaid suhteid teistega. Zen viitab rahumeelsele olekule. Teisisõnu, see meetod toetab Sinu südamepõhist, sisemist isiklikku kasvu.

Zen Coaching lähtub meie loomulikust soovist olla täielikult see, kes me oleme, olla ehtne, ehe ja siiras nii enda kui ka teiste suhtes. Coachinguna ühendab see keskendumist välimiste eesmärkide saavutamisele (mis on traditsioonilise coachingu peamine tunnusjoon) lisades sügavama sisemise fookuse. Peamine meetod on uurimispraktika - sisemine, keskendunud vaatlus, mis põhineb kindlatel küsimustel ning toetav kuulamispraktika.

Mis on Zen coachingu eesmärk?

Peamine eesmärk on toetus läbi oma olemuse teadvustamise teadvusena ja kõikide teadvuse oluliste omadustena, nagu vabadus, armastus, tugevus, loovus ja avarus. Selle äratundmise kaudu muutub meie enese teadvustamine mentaalsete positsioonide ja negatiivsete hinnangutega ning saame vabamalt elada jõus ja rahus ning anda positiivset panust nii enda kui ka teiste heaks.

Zen Coachingu „eesmärk” on saavutatav siin ja praegu, märgates ja lubades endal kogeda tänase hetke kogemusi. Ootamata ning täitumise otsimiseta tulevikust.

Täitumine, kergus ja tarkus tekivad praeguse hetke mis tahes kogemuse lubamisest.

Loe lisaks blogist.

Mis on Zen coachingu eelised?

Traditsioonilise coachingu meetodite sidumine mindfulness ja meelerahu praktikatega annavad lisaks mõistmisele, "kuidas asjad toimivad" võimaluse suhtuda olemasolevasse olukorda või kontlikti või ebamugavusse uue rahu ja kohaloluga, mis ühtlasi annab võimaluse mõistuse loodud keerukustel sujuvamalt lahkuda, su elul voolata ja harmooniasse tulla.

Mõned tulemused, mida võid nende sessioonide tulemusel märgata:

  • rahunenud meel
  • selgus
  • fookus
  • enesekindlus
  • sügavamad suhted kaaslastega
  • paranenud peresuhted
  • paranenud suhtumine ja suhe küllusesse
  • vabanemine sellest, mis sind ei toeta