Reis sisemusse

Ütle "matkamine" ja "Peruu" sama hingetõmbega ja suure tõenäosusega ilmub su silme ette inkade rada. See on rada, mis on nii seikluslik, kui ka kustumatuid mälestusi ning tihtipeale ka jäädavat muutust ja rahuolu toov. Sellist viie-tärni teraapiapaketti pakun Sulle, kui Sa otsid nii seiklusi kui ka lõdvestust ja mugavusi. Hooldus saab loodud pühendudes vaid Sinule ning see ühendab endas nii puudutuse kui ka parima võimaliku nõustamise koos lisaajaga lõõgastumiseks. See haarab nii Sinu haistmis-, puudutus-, nägemis-, kuulmis- kui ka maitsemeele.

Keha ja meel

Kuna kõik on üks tervik ja omavahel ühenduses siin on see loodud Sulle viisil, kus parim lahendus sünnib keha- ja meeletööd ühendades. Selline lähenemine loob võimaluse suurteks muutusteks ning parimaks toetuseks Sulle.

Ühendatud anumad

Vahel on nii, et me ei ole pikka aega muutusteks valmis ja vahel ei ole ka kõik meie teha. Sel hetkel on parim, mida saame teha - leppida sellega, mis on. Ning tihti ei näe me ka kõiki oma võimalusi ise. Eriti siis, kui keeruline olukord meid väga lähedalt ja sügavalt puudutab. Ei ole keeruline märgata teiste nõrkusi ja seisundit, kuid enda osas oleme me tihti justkui pimeduses. Sellistes olukordades oma võimaluste suurendamiseks saabki appi tulla terapeut. Terapeut on nagu neutraalne peegel, aga samas ka toetav sõber ning usalduse korral ka uudishimulik küsija või otsekohene väljaütleja. See on suhe, mis nõuab usaldust, mis tekib järk-järgult ja samm-sammu haaval.

Alusta teekonda

Ainult siis, kui alustad teekonda, saab teekond sinu ees lahti rulluda. Kui sa jääd kodusadamasse, siis teekond sinuni ei jõua. Samas ei ole teekond alati vaid see, mida saab mõõta jalge alla jäävates sammudes - meetrites ja kilomeetrites. On teekondi, mis viivad sissepoole suunas ja mille mõõdupuuks ei ole mõistusega mõõdetavad suurused.
Soovin sulle head teel olemist, parimaid taipamisi ja helget olemist!